Sygnały

Podążaj za silnymi sygnałami.

Wyniki

W odpowiedzi na prośby klientów, w 2011 roku po raz pierwszy udostępniliśmy usługę wysyłania Sygnałów kupna/sprzedaży. Od tamtej pory usługa ta cieszy się nieustającą popularnością i zgromadziła kilkuset Inwestorów, z których duża część korzysta z niej każdego miesiąca.

Sygnały stanowią zarówno uzupełnienie oferty Multisystemu jak również alternatywę dla wszystkich tych inwestorów, którzy mają ograniczony czas na analizę zachowania rynku, a chcą sami zajmować się inwestycjami. Niewątpliwie największą zaletą korzystania z Sygnałów jest prostota. Cała praca jaką należy włożyć w inwestycje została ograniczona do wprowadzenia wszystkich parametrów dla danej pary walutowej, które klient otrzymuje SMS-em. To do nas należy przeprowadzenie analizy trendów i zachowania rynku, a klient musi wyłącznie ustawić poziomy Take Profit oraz Stop Lose dla zlecenia przy określonym poziomie wejścia. Usługa wymaga minimalnego czasu spędzonego przed ekranem komputera, więc nieważne gdzie się znajdujesz, w ciągu 2 minut na dowolnym urządzeniu z dostępem do Internetu możliwe jest zawarcie zleceń oczekujących i ustawienie ich wszystkich parametrów. Po krótkiej chwili można więc wrócić do codziennych zadań i oczekiwać na realizację zlecenia.

Nasi klienci wykorzystują Sygnały zarówno do własnych analiz trendu jak również jako niezależne narzędzie do wypracowywania zysków. Po zakupie przesyłamy poradnik opisujący możliwe strategie gry Sygnałami oraz propozycje zarządzania kapitałem. Dodatkowo każdy użytkownik otrzyma statystykę z ostatnich 12 miesięcy. Jeżeli jesteś początkującym inwestorem, otrzymasz cały pakiet wsparcia począwszy od wyboru brokera po instalacje niezbędnej aplikacji.

Jesteśmy pewni swojej wiedzy.

Jako jedyni na rynku oferujemy gwarancje wypracowania 500 pipsów na koniec 30 dniowego okresu otrzymywania naszych Sygnałów. Gwarancja obejmuje wynik „na czysto”, a więc po odjęciu sygnałów, które nie przyniosły zysku. Przeglądając nasze statystyki łatwo zauważyć, że „najsłabszy” był wrzesień 2013 w którym osiągnęliśmy wynik 515 pipsów, a najlepszy marzec 2015 który zakończyliśmy z wynikiem 2265 pipsów. Jeśli podawane sygnały nie osiągnął 500 pipsów, po odjęciu pozycji stratnych, zwrócimy koszt zakupu usługi.

Jak to działa?

Sygnały wysyłamy SMS-em, od poniedziałku do piątku w godzinach 9-21, bezpośrednio na podany numer telefonu. W wiadomości znajduję się wszystkie niezbędne informacje służące do ustawienia zlecenia. Skupiamy się na analizie dwóch głównych par walutowych EUR/USD oraz GBP/USD i dla tych dwóch par generujemy od 5 do 10 sygnałów tygodniowo.

Najważniejszy jest zysk.

W każdej inwestycji najważniejszy jest zysk oraz czas jaki potrzebny jest, by ten zysk wypracować. Grając wielkością 0,1 lota, wartość jednego pipsa wynosić będzie 3,90 zł. Jak łatwo policzyć w ciągu miesiąca, przy minimalnej gwarancji 500 pipsów uzyskujemy wynik mnożenia 500 i 3,9 równy 1950 zł.

Oferta Sygnałów wymaga jednak od Inwestorów minimalnej, lecz własnej aktywności na rynku przy zawieraniu transakcji. W sytuacji, gdy brak na to czasu lepszą może okazać się oferta Automatycznego Kopiowania zleceń, która w odróżnieniu od Sygnałów nie wymaga aktywności ze strony Inwestora poza obserwowaniem zysków. 

Sygnały

349,00/m-c
  • Gwarancja 500 pipsów
  • Wsparcie 24/7
  • Konsultacje telefoniczne

Sygnały

2 miesiące + 1 gratis
698,00
  • Gwarancja 500 pipsów
  • Wsparcie 24/7
  • Konsultacje telefoniczne
Sprawdź naszą ofertę i wybierz produkt dopasowany do swoich potrzeb. Sprawdź